Publications Office of the EU
Olaszország-Milánó: Mérnöki szolgáltatások - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Olaszország-Milánó: Mérnöki szolgáltatások

  • Közzétéve
    27/10/2018
  • Határidő
    12/12/2018
  • Az ajánlatok felbontása
    14/12/2018
  • Udzielono
    28/02/2019
  • Dzisiaj
    31/08/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Services
Megújítható
No
Vevő
Infrastrutture Lombarde S.p.A.
A teljesítés helye
NUTS code: ITC4C Milano
A vevő székhelye
NUTS code: ITC4 Lombardia
Sektor działalności (główny kod CPV)
71300000 Mérnöki szolgáltatások
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
349,771.32 EUR
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
224,553.19 EUR
Felhívás hivatkozási száma
GS18041_A09117_VII lavori PINI_DL+CSE
Leírás

Procedura aperta per l’affidamento dei servizi tecnici attinenti l'architettura e l'ingegneria, di cui all'art. 3, punto vvvv) del D.Lgs. n. 50/2016, concernenti la direzione lavori e coordinamento della sicurezza in fase di esecuzione con riferimento all’intervento di «razionalizzazione nuova azienda mediante ristrutturazione del reparto di radiodiagnostica e area degenza, ambulatori presso il P.O. Cardinal Ferrari e ristrutturazione reparto mielolesi presso il P.O. CTO» afferenti all’ASST centro specialistico ortopedico traumatologico Gaetano Pini/CTO di Milano. Le lavorazioni di cui si compone l’intervento sono suddivise fra la sede P.O. Cardinal Ferrari e la sede CTO di via Bignami.

Benyújtás módja
Nem áll rendelkezésre
Ajánlatok benyújthatók
Not specified
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
A hirdetmény közbeszerzési szerződésre vonatkozik
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
14/12/2018 10:30
Place of performance
Az odaítélés módja
The most economic tender
Becsült érték
349,771.32 EUR
Végleges szerződési érték
224,553.19 EUR
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: E.T.S. S.p.A. Engineering and technical services (mandataria)
Postai cím:
Település: Bergamo
Irányítószám:
Ország: ITA

Hivatalos elnevezés: Poolmilano S.r.l. (mandante)
Postai cím:
Település: Macherio (MB)
Irányítószám:
Ország: ITA

Hivatalos elnevezés: M+Associati (mandante)
Postai cím:
Település: Seregno
Irányítószám:
Ország: ITA
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.