Publications Office of the EU
Litvánia-Vilnius: Szoftverprogramozási és tanácsadási szolgáltatások - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Litvánia-Vilnius: Szoftverprogramozási és tanácsadási szolgáltatások

  • Közzétéve
    03/05/2021
  • Határidő
    03/06/2021
  • Az ajánlatok felbontása
    03/06/2021
  • Udzielono
    18/06/2021
  • Dzisiaj
    02/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Services
Megújítható
No
Vevő
VĮ Turto bankas
A teljesítés helye
NUTS code: LT Lietuva
A vevő székhelye
NUTS code: LT Lietuva
Sektor działalności (główny kod CPV)
72200000 Szoftverprogramozási és tanácsadási szolgáltatások
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
205,000.00 EUR
Felhívás hivatkozási száma
Nem áll rendelkezésre
Leírás

VTIPS modifikavimo ir palaikymo paslaugos.

Benyújtás módja
Az ajánlatokat vagy részvételi jelentkezéseket a következő címre kell benyújtani:
Hivatalos elnevezés: VĮ Turto bankas
Nemzeti nyilvántartási szám: 112021042
Postai cím: Kęstučio g. 45
Település: Vilnius
NUTS-kód: LT
Irányítószám: LT-08124
Ország: LTU
Kapcsolattartó: Edmundas Krištolaitis
Fő cím: http://www.turtas.lt
Elektronikusan:
https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=575535&B=PPO
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
03/06/2021 09:45
Place of performance
Az odaítélés módja
Lowest price
Becsült érték
Nem áll rendelkezésre
Végleges szerződési érték
205,000.00 EUR
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: UAB „GERA Solutions“
Postai cím:
Település: Vilnius
Irányítószám:
Ország: LTU
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.