Publications Office of the EU
Németország-Hannover: Tűzoltó készülékek - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Németország-Hannover: Tűzoltó készülékek

  • Közzétéve
    17/02/2023
  • Határidő
    16/03/2023
  • Az ajánlatok felbontása
    16/03/2023
  • Udzielono
    11/04/2023
  • Dzisiaj
    06/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
No
Vevő
Medizinische Hochschule Hannover
A teljesítés helye
NUTS code: DE929 Region Hannover
A vevő székhelye
NUTS code: DE929 Region Hannover
Sektor działalności (główny kod CPV)
35111300 Tűzoltó készülékek
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
245,141.85 EUR
Felhívás hivatkozási száma
2022/732/6196a
Leírás

Ziel der Ausschreibung ist der Abschluss eines Liefer- und Dienstleistungsvertrages der sowohl die Lieferung von neuen Feuerlöschern (ohne fluorhaltige Schaumlöschmittel) als auch die wiederkehrenden Prüfungen an den Feuerlöschern beinhaltet.

Benyújtás módja
Elektronikusan:
https://vergabe.niedersachsen.de/Satellite/notice/CXS0YDWYW2SSBA86
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
16/03/2023 12:00
Place of performance
Az odaítélés módja
The most economic tender
Becsült érték
Nem áll rendelkezésre
Végleges szerződési érték
245,141.85 EUR
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: TOTAL Feuerschutz GmbH
Postai cím: Esperantostraße 10
Település: Hannover
Irányítószám: 30519
Ország: DEU
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.