Publications Office of the EU
Spanyolország-Madrid: Különféle élelmiszertermékek - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ez az oldal automatikusan generált tartalmat tartalmaz a fellelhetőség és a hozzáférhetőség javítása érdekében

- azt jelzi, hogy a CPV-kód az eljárás szövege alapján lett megállapítva

Spanyolország-Madrid: Különféle élelmiszertermékek

  • Közzétéve
    07/03/2018
  • Határidő
    23/04/2018
  • Az ajánlatok felbontása
    08/05/2018
  • Dzisiaj
    05/09/2026
Állapot
Benyújtás lezárva
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
Yes
Vevő
Junta de Contratación del Ejército de Tierra
A teljesítés helye
NUTS code: ES España
A vevő székhelye
NUTS code: ES300 Madrid
Sektor działalności (główny kod CPV)
15800000 Különféle élelmiszertermékek
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
509,259.26 EUR
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
Részek száma
2
Felhívás hivatkozási száma
60004 18 0001 00
Leírás

Acuerdo marco de suministro de productos alimenticios para la Residencia Militar de Estudiantes, Santiago, sita en Valladolid.

Benyújtás módja
Az ajánlatokat vagy részvételi jelentkezéseket a következő címre kell benyújtani:
Hivatalos elnevezés: Junta de Contratación del Ejército de Tierra
Nemzeti nyilvántartási szám: S2830078H
Postai cím: C/ Prim, 6-8
Település: Madrid
NUTS-kód: ES300
Irányítószám: 28071
Ország: ESP
Kapcsolattartó: Junta de Contratación del Ejército de Tierra
Fő cím: https://contrataciondelestado.es
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
A közbeszerzés keretmegállapodás létrehozásán alapul
Keretmegállapodás several gazdasági szereplővel
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
08/05/2018 10:00
Place of performance
CPV-kód

15800000 - Különféle élelmiszertermékek

15500000 - Tejtermék

03000000 - Növénytermesztési, állattenyésztési, halászati, erdészeti és kapcsolódó termékek

15110000 - Hús

15100000 - Állati termékek, hús és húskészítmények

Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.