Publications Office of the EU
Spanyolország-Vigo: Biztonsági szolgáltatások - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spanyolország-Vigo: Biztonsági szolgáltatások

  • Közzétéve
    19/11/2021
  • Határidő
    10/01/2022
  • Udzielono
    29/03/2022
  • Dzisiaj
    05/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Services
Megújítható
No
Vevő
TGSS-Dirección provincial de Pontevedra
A teljesítés helye
NUTS code: ES114 Pontevedra
A vevő székhelye
NUTS code: ES114 Pontevedra
Sektor działalności (główny kod CPV)
79710000 Biztonsági szolgáltatások
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
896,768.18 EUR
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
400,934.83 EUR
Felhívás hivatkozási száma
36PA2021S002
Leírás

Vigilancia y Seguridad de los locales y edificios pertenecientes a la DPTGSS de Pontevedra

Benyújtás módja
Az ajánlatokat vagy részvételi jelentkezéseket a következő címre kell benyújtani:
Hivatalos elnevezés: TGSS-Dirección provincial de Pontevedra
Nemzeti nyilvántartási szám: Q3619001E
Postai cím: García Barbón, 72
Település: VIGO
NUTS-kód: ES114
Irányítószám: 36201
Ország: ESP
Kapcsolattartó: TGSS-Dirección provincial de Pontevedra
Fő cím: https://contrataciondelestado.es
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
Nem áll rendelkezésre
Place of performance
Az odaítélés módja
Not applicable
Becsült érték
896,768.18 EUR
Végleges szerződési érték
400,934.83 EUR
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: GRUPO CONTROL EMPRESA DE SEGURIDAD S.A.
Postai cím: Soldado Español 12
Település: Almería
Irányítószám: 04004
Ország: ESP
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.