Publications Office of the EU
Olaszország-Milánó: Építészeti, mérnöki és tervezési szolgáltatások - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Olaszország-Milánó: Építészeti, mérnöki és tervezési szolgáltatások

  • Közzétéve
    11/02/2020
  • Határidő
    09/03/2020
  • Az ajánlatok felbontása
    10/03/2020
  • Udzielono
    15/03/2021
  • Dzisiaj
    04/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Services
Megújítható
No
Vevő
Comune di Milano
A teljesítés helye
NUTS code: ITC4C Milano
A vevő székhelye
NUTS code: ITC4C Milano
Sektor działalności (główny kod CPV)
71240000 Építészeti, mérnöki és tervezési szolgáltatások
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
353,383.47 EUR
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
242,745.32 EUR
Felhívás hivatkozási száma
Appalto 89/2019 CIG 81899364FD B46F12000050000 PG 56061/2020
Leírás

Affidamento del servizio di indagini diagnostiche e analisi di laboratorio, progetto di fattibilità tecnica ed economica e modellazione «FEM» delle strutture, propedeutici alla successiva progettazione ed agli interventi riguardanti la copertura in ferro e vetro della Galleria Vittorio Emanuele II — Milano. Procedura aperta sulla piattaforma della Regione Lombardia acquisti telematici Aria/Sintel.

Benyújtás módja
Az ajánlatokat vagy részvételi jelentkezéseket a következő címre kell benyújtani:
Hivatalos elnevezés: Comune di Milano
Postai cím: Galleria Ciro Fontana 3
Település: Milano
NUTS-kód: ITC4C
Irányítószám: 20121
Ország: ITA
Fő cím: www.comune.milano.it
Elektronikusan:
www.ariaspa.it
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
10/03/2020 10:00
Place of performance
Az odaítélés módja
The most economic tender
Becsült érték
353,383.47 EUR
Végleges szerződési érték
242,745.32 EUR
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: P&P Consulting Engineers srl
Postai cím: via Pastrengo 9
Település: Seriate (BG)
Irányítószám: 24068
Ország: ITA

Hivatalos elnevezés: Studio Tecnico di Jurina Ing. Lorenzo (impresa individuale)
Postai cím: Quartiere Aurelia 29
Település: Cassina De’ Pecchi (MI)
Irányítószám: 20051
Ország: ITA

Hivatalos elnevezés: Almeri Mattia (impresa individuale)
Postai cím: via Donizetti 7
Település: Grassobbio (BG)
Irányítószám: 24050
Ország: ITA

Hivatalos elnevezés: Edoardo Oliviero Radaelli (impresa individuale)
Postai cím: via Filzi 13
Település: Arcore (MB)
Irányítószám: 20862
Ország: ITA
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.