Publications Office of the EU
Franciaország-Saint-Juéry: Személyzeti képzési szolgáltatások - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ez az oldal automatikusan generált tartalmat tartalmaz a fellelhetőség és a hozzáférhetőség javítása érdekében

- azt jelzi, hogy a CPV-kód az eljárás szövege alapján lett megállapítva

Franciaország-Saint-Juéry: Személyzeti képzési szolgáltatások

  • Közzétéve
    11/08/2023
  • Határidő
    18/09/2023
  • Az ajánlatok felbontása
    18/09/2023
  • Dzisiaj
    01/09/2026
Állapot
Benyújtás lezárva
A szerződés típusa
Services
Megújítható
No
Vevő
communauté agglo albigeois
A teljesítés helye
NUTS code: FRJ27 Tarn
A vevő székhelye
NUTS code: FRJ27 Tarn
Sektor działalności (główny kod CPV)
79632000 Személyzeti képzési szolgáltatások
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
276,000.00 EUR
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
Részek száma
4
Felhívás hivatkozási száma
Nem áll rendelkezésre
Leírás

actions de formation pour les agents de la communauté d'agglomération
De l'albigeois et de la Ville d'albi

Benyújtás módja
Elektronikusan:
http://www.marches-securises.fr
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
A közbeszerzés keretmegállapodás létrehozásán alapul
Keretmegállapodás single gazdasági szereplővel
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
18/09/2023 13:00
Vevők
ville d'albi
Place of performance
CPV-kód

79632000 - Személyzeti képzési szolgáltatások

80530000 - Szakmai továbbképzési szolgáltatások

80000000 - Oktatási és képzési szolgáltatások

80500000 - Képzési szolgáltatások

Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.