Publications Office of the EU
Norvégia-Jessheim: Szellőzés és légkondicionálás szerelése - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Norvégia-Jessheim: Szellőzés és légkondicionálás szerelése

  • Közzétéve
    03/03/2021
  • Határidő
    07/04/2021
  • Udzielono
    08/07/2021
  • Dzisiaj
    31/08/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Works
Megújítható
No
Vevő
Ullensaker kommune
A teljesítés helye
NUTS code: NO082 Viken
A vevő székhelye
NUTS code: NO Norge
Sektor działalności (główny kod CPV)
45331200 Szellőzés és légkondicionálás szerelése
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
13,650,861.00 NOK
Felhívás hivatkozási száma
Nem áll rendelkezésre
Leírás

Ullensaker Municipality shall expand the capacity at Gardermoen Treatment Plant. In addition to a considerable capacity expansion, the new Gardermoen Treatment Plant must fulfil significantly more stringent requirements concerning the reduction of the total amount of phosphor used in the treatment process. The expansion will occur through building a new treatment plant in addition to the existing treatment plant, new inlet pump station for the new treatment plant and a new pre purification plant in order to increase the purification capacity for de-icing fluid, C-diol, from the airport. In addition to the expanded treatment capacity, the existing administration building will also be upgraded.
The expansion of Gardermoen Treatment Plant, the UGRA project, will consist of several different contracts. This notice is for a ventilation contract, EV01.

Benyújtás módja
Elektronikusan:
https://permalink.mercell.com/150475740.aspx
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
Nem áll rendelkezésre
Place of performance
Az odaítélés módja
The most economic tender
Becsült érték
Nem áll rendelkezésre
Végleges szerződési érték
13,650,861.00 NOK
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: Hamstad AS (hovedenhet)
Postai cím: Øvre Flatåsveg 4D
Település: FLATÅSEN
Irányítószám: 7079
Ország: NOR
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.