Publications Office of the EU
HU-Budapest: Darus teherautók és dömperek - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ez az oldal automatikusan generált tartalmat tartalmaz a fellelhetőség és a hozzáférhetőség javítása érdekében

- azt jelzi, hogy a CPV-kód az eljárás szövege alapján lett megállapítva

HU-Budapest: Darus teherautók és dömperek

  • Közzétéve
    27/09/2011
  • Határidő
    14/11/2011
  • Az ajánlatok felbontása
    14/11/2011
  • Udzielono
    15/12/2011
  • Dzisiaj
    04/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
No
Vevő
Fővárosi Közterület-fenntartó Zrt.
A teljesítés helye
NUTS code: HU110 Budapest
A vevő székhelye
NUTS code: Nem áll rendelkezésre
Sektor działalności (główny kod CPV)
34142000 Darus teherautók és dömperek
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
18,990,000.00 HUF
Felhívás hivatkozási száma
K984
Leírás

1 db műszaki mentő tehergépjármű (kéttengelyes, fix platós, darus) beszerzése.

Benyújtás módja
Nem áll rendelkezésre
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
A hirdetmény közbeszerzési szerződésre vonatkozik
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
14/11/2011 09:30
Place of performance
CPV-kód

34142000 - Darus teherautók és dömperek

50000000 - Javítási és karbantartási szolgáltatások

33192000 - Gyógyászati bútorok

50100000 - Járművek és azokkal kapcsolatos berendezések javítása, karbantartása és járulékos szolgáltatása

42414000 - Daruk, mozgó emelőkeretek és darus targoncák üzemen belüli felhasználásra

33000000 - Orvosi felszerelések, gyógyszerek és testápolási termékek

33100000 - Orvosi felszerelések

Az odaítélés módja
The most economic tender
Becsült érték
Nem áll rendelkezésre
Végleges szerződési érték
18,990,000.00 HUF
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: Eurotrade Kft.
Postai cím: Fő u. 54.
Település: Dad
Irányítószám: 2854
Ország: HUN
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.