Publications Office of the EU
CZ-Oslavany: Prés - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

CZ-Oslavany: Prés

  • Közzétéve
    29/08/2012
  • Határidő
    29/10/2012
  • Az ajánlatok felbontása
    29/10/2012
  • Udzielono
    23/11/2012
  • Dzisiaj
    03/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
No
Vevő
Metaldyne Oslavany, spol. s r.o.
A teljesítés helye
NUTS code: CZ064 Jihomoravský kraj
A vevő székhelye
NUTS code: Nem áll rendelkezésre
Sektor działalności (główny kod CPV)
42636000 Prés
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
5,388,000.00 EUR
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
5,184,900.00 EUR
Felhívás hivatkozási száma
Nem áll rendelkezésre
Leírás

Dodání lisu s tvářecí silou min. 16000 k N a transferových zařízení v rámci projektu Inovace výroby ve společnosti Metaldyne Oslavany, spol. s r.o.

Benyújtás módja
Nem áll rendelkezésre
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
A hirdetmény közbeszerzési szerződésre vonatkozik
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
29/10/2012 13:00
Place of performance
CPV-kód
Az odaítélés módja
The most economic tender
Becsült érték
5,388,000.00 EUR
Végleges szerződési érték
5,184,900.00 EUR
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: Schuler Pressen GmbH
Postai cím:
Település:
Irányítószám:
Ország: DEU
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.