Publications Office of the EU
Portugália-Lisszabon: Hirdetési szolgáltatások - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Portugália-Lisszabon: Hirdetési szolgáltatások

  • Közzétéve
    21/12/2017
  • Határidő
    17/01/2018
  • Udzielono
    08/08/2018
  • Dzisiaj
    03/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Services
Megújítható
No
Vevő
Santa Casa da Misericórdia de Lisboa
A teljesítés helye
NUTS code: PT17 Área Metropolitana de Lisboa
A vevő székhelye
NUTS code: PT17 Área Metropolitana de Lisboa
Sektor działalności (główny kod CPV)
79341000 Hirdetési szolgáltatások
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
3,000,000.00 EUR
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
3,000,000.00 EUR
Felhívás hivatkozási száma
17CLPQ/DJ2002
Leírás

Aquisição de serviços de agência criativa nos meios digitais para o DJSCML.

Benyújtás módja
Az ajánlatokat vagy részvételi jelentkezéseket a következő címre kell benyújtani:
Hivatalos elnevezés: Santa Casa da Misericórdia de Lisboa
Postai cím: Calçada da Glória, n.º 53
Település: Lisboa
NUTS-kód: PT17
Irányítószám: 1250-112
Ország: PRT
Fő cím: www.scml.pt
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
Nem áll rendelkezésre
Place of performance
Az odaítélés módja
The most economic tender
Becsült érték
3,000,000.00 EUR
Végleges szerződési érték
3,000,000.00 EUR
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: SixAndCo, Unipessoal, Lda.
Postai cím: Galerias Alto da Barra, avenida das Descobertas, 59 F, 2.º andar
Település: Oeiras
Irányítószám: 2780-053
Ország: PRT
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.