Publications Office of the EU
Görögország-Athén: Műszaki ellenőrző szolgáltatások - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Görögország-Athén: Műszaki ellenőrző szolgáltatások

  • Közzétéve
    08/04/2022
  • Határidő
    12/05/2022
  • Az ajánlatok felbontása
    18/05/2022
  • Udzielono
    01/08/2022
  • Dzisiaj
    03/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Services
Megújítható
Yes
Vevő
ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ ΔΙΑΝΟΜΗΣ ΑΕΡΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ Μ.Α.Ε.
A teljesítés helye
NUTS code: Egynél több teljesítés hely
A vevő székhelye
NUTS code: GR ΕΛΛΑΔΑ
Sektor działalności (główny kod CPV)
71356100 Műszaki ellenőrző szolgáltatások
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
620,000.00 EUR
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
620,000.00 EUR
Felhívás hivatkozási száma
S0001147
Leírás

Παροχή υπηρεσιών Προληπτικού Ελέγχου Παροχετευτικών Αγωγών Φυσικού Αερίου

Benyújtás módja
Elektronikusan:
www.eprocurement.gov.gr
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
18/05/2022 13:00
Place of performance
Az odaítélés módja
Lowest price
Becsült érték
620,000.00 EUR
Végleges szerződési érték
620,000.00 EUR
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: ΣΑΜΑΡΑΣ & ΣΥΝΕΡΓΑΤΕΣ Α.Ε. – ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ
Postai cím: 26ης Οκτωβρίου 43, Τ.Κ. 54627
Település: Θεσσαλονίκη
Irányítószám: 54627
Ország: GRC
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.