Publications Office of the EU
Suministro de tiras reactivas para medición de glucosa en sangre a personas con diabetes mellitus en el Servicio Extremeño de Salud - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Suministro de tiras reactivas para medición de glucosa en sangre a personas con diabetes mellitus en el Servicio Extremeño de Salud

  • Közzétéve
    05/05/2023
  • Határidő
    02/06/2023
  • Az ajánlatok felbontása
    07/06/2023
  • Udzielono
    11/10/2023
  • Dzisiaj
    04/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
Yes
Vevő
Dirección General de Planificación Económica
A teljesítés helye
NUTS code: ES431 Badajoz
A vevő székhelye
NUTS code: ES300 Madrid
Sektor działalności (główny kod CPV)
33124130 Diagnosztikai kellékek
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
8,478,000.00 EUR
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
2,528,400.00 EUR
További részletekért kérjük, tájékozódjon az egyes részeknél.
Részek száma
3
Felhívás hivatkozási száma
CS/99/C000001517/23/PA
Leírás

Suministro de tiras reactivas para medición de glucosa en sangre a personas con diabetes mellitus en el Servicio Extremeño de Salud

Benyújtás módja
Az ajánlatokat vagy részvételi jelentkezéseket a következő címre kell benyújtani:
Hivatalos elnevezés: Dirección General de Planificación Económica
Nemzeti nyilvántartási szám: Q0600413I
Postai cím: Avda. de las Américas, 2
Település: Mérida
NUTS-kód: ES431
Irányítószám: 06800
Ország: ESP
Kapcsolattartó: Dirección General de Planificación Económica
Fő cím: https://contrataciondelestado.es
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
07/06/2023 10:00
Place of performance
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.