Publications Office of the EU
Franciaország-Béthune: Zöldterület-ültetési és -karbantartási szolgáltatások - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ez az oldal automatikusan generált tartalmat tartalmaz a fellelhetőség és a hozzáférhetőség javítása érdekében

- azt jelzi, hogy a CPV-kód az eljárás szövege alapján lett megállapítva

Franciaország-Béthune: Zöldterület-ültetési és -karbantartási szolgáltatások

  • Közzétéve
    12/12/2013
  • Határidő
    20/01/2014
  • Udzielono
    20/03/2014
  • Dzisiaj
    31/08/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Works
Megújítható
No
Vevő
Ville de Béthune
A teljesítés helye
NUTS code: FRE12 Pas-de-Calais
A vevő székhelye
NUTS code: Nem áll rendelkezésre
Sektor działalności (główny kod CPV)
77310000 Zöldterület-ültetési és -karbantartási szolgáltatások
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
140,030.00 EUR
További részletekért kérjük, tájékozódjon az egyes részeknél.
Felhívás hivatkozási száma
M2013T1858
Leírás

Le présent marché concerne le lot 2 «aménagement paysager» des phases 5 et 6 de l'opération d'aménagement des trames viaires et vertes du quartier du Mont Liébaut.
Le marché concerne l'aménagement paysager des axes suivants:
— place de l'Europe,
— rue du 14 juillet,
— rue de Schwerte 1 et 2,
— liaison piétonne rue de Schwerte – rue de Vaudricourt,
— boulevard des États-Unis,
— rue de Saint Pol.

Benyújtás módja
Nem áll rendelkezésre
Ajánlatok benyújthatók
Submission for one lot only
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
A hirdetmény közbeszerzési szerződésre vonatkozik
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
Nem áll rendelkezésre
Place of performance
CPV-kód

77310000 - Zöldterület-ültetési és -karbantartási szolgáltatások

45200000 - Teljes vagy részleges magas- és mélyépítési munka

45000000 - Építési munkák

Az odaítélés módja
The most economic tender
Becsült érték
Nem áll rendelkezésre
Végleges szerződési érték
140,030.00 EUR
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: Entreprise Paysagiste Bonnet
Postai cím: 37 rue du 8 mai
Település: Montigny-en-Gohelle
Irányítószám: 62640
Ország:
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.