Publications Office of the EU
Aquisição de equipamentos e instrumentos médicos, por lotes - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Aquisição de equipamentos e instrumentos médicos, por lotes

  • Udzielono
    04/09/2026
  • Dzisiaj
    05/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
No
Vevő
Instituto São João de Deus
A teljesítés helye
NUTS code: anyw
A vevő székhelye
NUTS code: Nem áll rendelkezésre
Sektor działalności (główny kod CPV)
33192000 Gyógyászati bútorok
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
29,995.00 EUR
Felhívás hivatkozási száma
CPI 01/2026
Leírás

Aquisição de equipamentos e instrumentos médicos, por lotes

Benyújtás módja
Nem áll rendelkezésre
Ajánlatok benyújthatók
Nem áll rendelkezésre
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
Nem áll rendelkezésre
Place of performance
Az odaítélés módja
Kritérium:
Típus: price
Leírás: Cfr. consta no artigo 17.º do Programa de Procedimento
Súlyozás (százalék, pontos): 100
Becsült érték
Nem áll rendelkezésre
Végleges szerződési érték
29,995.00 EUR
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: MEDSIMTEK UNIPESSOAL LDA
Postai cím:
Település: Amadora
Irányítószám: 2610-303
Ország:
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.