Publications Office of the EU
Dowóz uczniów do szkół w roku szkolnym 2025/2026 - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Dowóz uczniów do szkół w roku szkolnym 2025/2026

  • Közzétéve
    11/06/2025
  • Határidő
    10/07/2025
  • Az ajánlatok felbontása
    10/07/2025
  • Udzielono
    30/07/2025
  • Dzisiaj
    31/08/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Services
Megújítható
No
Vevő
Centrum Usług Wspólnych w Grodzisku Wielkopolskim
A teljesítés helye
NUTS code: Egynél több teljesítés hely
A vevő székhelye
NUTS code: PL417 Leszczyński
Sektor działalności (główny kod CPV)
60130000 Különleges közúti személyszállítási szolgáltatások
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
1,396,693.60 PLN
További részletekért kérjük, tájékozódjon az egyes részeknél.
Részek száma
2
Felhívás hivatkozási száma
Nem áll rendelkezésre
Leírás

Przedmiotem niniejszego zamówienia jest usługa polegająca na bezpiecznym i punktualnym dowozie uczniów z terenu miasta i gminy Grodzisk Wielkopolski do szkół oraz ich powrót do domu w czasie roku szkolnego 2025/2026.

Benyújtás módja
Elektronikusan:
https://zamowienia.sidaspzp.pl/zamawiajacy/centrum-uslug-wspolnych-w-grodzisku-wielkopolskim
Ajánlatok benyújthatók
Elektronikus benyújtás: szükséges
https://zamowienia.sidaspzp.pl/zamawiajacy/centrum-uslug-wspolnych-w-grodzisku-wielkopolskim
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
10/07/2025 11:00
Place of performance
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.