Publications Office of the EU
Läkemedelsautomater - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Läkemedelsautomater

  • Közzétéve
    08/11/2024
  • Dzisiaj
    04/09/2026
Állapot
Törölve
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
Yes
Vevő
Mörbylånga kommun
A teljesítés helye
NUTS code: Egynél több teljesítés hely
A vevő székhelye
NUTS code: SE213 Kalmar län
Sektor działalności (główny kod CPV)
33000000 Orvosi felszerelések, gyógyszerek és testápolási termékek
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
4,000,000.00 SEK
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
Az eljárás lezárult
Felhívás hivatkozási száma
SN 2024/000138
Leírás

Ramavtal för läkemedelsautomater under avtalsperioden 75st samt tillhörande administrationssystem.

Benyújtás módja
Elektronikusan:
https://tendsign.com/doc.aspx?MeFormsNoticeId=36318&GoTo=Tender
Ajánlatok benyújthatók
Elektronikus benyújtás: szükséges
https://tendsign.com/doc.aspx?MeFormsNoticeId=36318&GoTo=Tender
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
A közbeszerzés keretmegállapodás létrehozásán alapul
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
10/12/2024 00:00
Place of performance
Az odaítélés módja
Kritérium:
Típus: price
Leírás:
Súlyozás (százalék, pontos):
Becsült érték
4,000,000.00 SEK
Végleges szerződési érték
Az eljárás lezárult
A szerződések odaítélése
Az eljárás lezárult
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.