Publications Office of the EU
Spanyolország-Madrid: Adatelemzési szolgáltatások - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spanyolország-Madrid: Adatelemzési szolgáltatások

  • Udzielono
    30/04/2020
  • Dzisiaj
    04/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Services
Megújítható
No
Vevő
Secretario general de la Federación de Organismos o Entidades de Radio y Televisión Autonómicos (FORTA)
A teljesítés helye
NUTS code: ES300 Madrid
A vevő székhelye
NUTS code: ES300 Madrid
Sektor działalności (główny kod CPV)
72316000 Adatelemzési szolgáltatások
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
8,794,843.95
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
8,794,843.95 EUR
Felhívás hivatkozási száma
S-02/20
Leírás

Contratación del servicio de suministro de información sobre audiencias de televisión.

Benyújtás módja
Nem áll rendelkezésre
Ajánlatok benyújthatók
Not applicable
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
Nem áll rendelkezésre
Place of performance
Az odaítélés módja
Lowest price
Becsült érték
8,794,843.95
Végleges szerződési érték
8,794,843.95 EUR
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: Kantar Media, S. A.
Postai cím: C/ Ríos Rosas, 26
Település: Madrid
Irányítószám: 28003
Ország: ESP
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.