Publications Office of the EU
Spanyolország-Barcelona: Képernyők - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spanyolország-Barcelona: Képernyők

  • Közzétéve
    16/06/2020
  • Határidő
    16/07/2020
  • Az ajánlatok felbontása
    21/07/2020
  • Udzielono
    19/01/2021
  • Dzisiaj
    31/08/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
Yes
Vevő
Corporació Catalana de Mitjans Audiovisuals, S. A.
A teljesítés helye
NUTS code: ES511 Barcelona
A vevő székhelye
NUTS code: ES511 Barcelona
Sektor działalności (główny kod CPV)
32351200 Képernyők
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
1,000,000.00 EUR
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
6,000,000.00 EUR
Felhívás hivatkozási száma
2006AM01
Leírás

El objeto de esta concurrencia es la contratación por parte de la Corporació Catalana de Mitjans Audiovisuals, S. A. (en adelante CCMA, S. A.), mediante la conclusión de un Acuerdo Marco con un máximo de seis proveedores, siempre que sea posible, del alquiler de pantallas de leds, videowalls, proyectores, monitores de video, procesadores de imagen y otros elementos de visualización para el desarrollo de sus producciones.

Benyújtás módja
Az ajánlatokat vagy részvételi jelentkezéseket a következő címre kell benyújtani:
Hivatalos elnevezés: Corporació Catalana de Mitjans Audiovisuals, S. A.
Nemzeti nyilvántartási szám: ESA08849622
Postai cím: Carrer Jacint Verdaguer, 81
Település: Barcelona
NUTS-kód: ES511
Irányítószám: 08970
Ország: ESP
Fő cím: https://contractaciopublica.gencat.cat/ecofin_pscp/AppJava/perfil/CCMASA
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
A közbeszerzés keretmegállapodás létrehozásán alapul
Keretmegállapodás several gazdasági szereplővel
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
21/07/2020 11:00
Place of performance
Az odaítélés módja
The most economic tender
Becsült érték
1,000,000.00 EUR
Végleges szerződési érték
6,000,000.00 EUR
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: Audiovisuales Exit, S. L.
Postai cím:
Település: Barcelona
Irányítószám:
Ország: ESP

Hivatalos elnevezés: Crambo Alquiler, S. L.
Postai cím:
Település: Torrejón de Ardoz
Irányítószám:
Ország: ESP

Hivatalos elnevezés: Creative Technology Spain, S. L. U.
Postai cím:
Település: L'Hospitalet de Llobregat
Irányítószám:
Ország: ESP

Hivatalos elnevezés: Eikonos, S. A.
Postai cím:
Település: Cornellà de Llobregat
Irányítószám:
Ország: ESP

Hivatalos elnevezés: Fyrscreen, S. L.
Postai cím:
Település: Sant Boi de Llobregat
Irányítószám:
Ország: ESP

Hivatalos elnevezés: Hispart, S. A.
Postai cím:
Település: Barcelona
Irányítószám:
Ország: ESP
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.