Publications Office of the EU
Проектиране, изграждане, реконструкция, рехабилитация и авторски надзор на външна техническа инфраструктура до границите на Индустриален парк „Балкан“, гр. Ловеч, Северна индустриална зона по 3 обособени позиции - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Проектиране, изграждане, реконструкция, рехабилитация и авторски надзор на външна техническа инфраструктура до границите на Индустриален парк „Балкан“, гр. Ловеч, Северна индустриална зона по 3 обособени позиции

  • Közzétéve
    12/02/2025
  • Határidő
    17/03/2025
  • Az ajánlatok felbontása
    18/03/2025
  • Udzielono
    12/05/2025
  • Dzisiaj
    04/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Works
Megújítható
No
Vevő
ОБЩИНА ЛОВЕЧ
A teljesítés helye
NUTS code: Egynél több teljesítés hely
A vevő székhelye
NUTS code: BG315 Ловеч
Sektor działalności (główny kod CPV)
45000000 Építési munkák
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
696,114.36 BGN
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
Részek száma
3
Felhívás hivatkozási száma
461960
Leírás

Проектиране, изграждане, реконструкция, рехабилитация и авторски надзор на външна техническа инфраструктура до границите на Индустриален парк „Балкан“, гр. Ловеч, Северна индустриална зона по 3 обособени позиции: 1.1. Обособена позиция № 1: Пътна връзка между ПИ 43952.502.1094 (Индустриален парк „Балкан“) и ПИ 43952.502.33 (Път ІІ-35 „Плевен – о.п. Ловеч – Троян“) през ПИ 43952.502.36 гр. Ловеч, Северна индустриална зона; 1.2. Обособена позиция № 2: Пътна връзка между ПИ43952.502.1094 (Индустриален парк „Балкан“) и ПИ 43952.502.75 (Общински път); 1.3. Обособена позиция № 3: Водопроводно и канализационно отклонения за Индустриален парк „Балкан“, гр. Ловеч“, Северна индустриална зона. При изпълнение на настоящата обществена поръчка следва да се извърши: инженеринг - проектиране, авторски надзор и изпълнение на СМР на 4 обекта, като дейностите за всеки от тях са, както следва: Дейност 1: Изготвяне на инвестиционен проект в техническа фаза за обект - Техническият проект със съответните части към него трябва да се изготви от правоспособни, по смисъла на чл. 230 от ЗУТ, проектанти (с удостоверения за пълна проектантска правоспособност в Камарата на архитектите и Камарата на инженерите в инвестиционното проектиране). Проектните части да бъдат изработени съгласно изискванията на Наредба № 4 за обхвата и съдържанието на инвестиционните проекти и да бъдат комплектовани, съгласно изискванията на чл. 144 от ЗУТ. Техническият проект трябва да следва одобрените идейни решения, съгласно чл.19(3) от НАРЕДБА № 4 от 21 май 2001 г. за обхвата и съдържанието на инвестиционните проекти. При необходимост от промяна да се спазват изискванията на чл.154 от ЗУТ, както и да се осъществи предварителна комуникация чрез възложителя за предварително одобрение по “BG-RRP-3.007 „Програма за публична подкрепа за развитието на индустриални райони, паркове и подобни територии и за привличане на инвестиции (AttractInvestBG)“. ВАЖНО! В изпълнение на изискванията на чл. 44 ал. 3, т.1 от ЗОП, Възложителят уведомява участниците, че при подготовката на идейните проекти за обекта, са използвани услугите на проектантска компания „Ес Архитекчъръл Тийм“ ЕООД, ЕИК: 200572074. Информацията, разменена по повод подготовката за възлагане на обществена поръчка, включително получения от Възложителя резултат, е част от настоящата тръжна документация, приложение към Част II. Дейност 2: Изпълнение на СМР - включва строителство и монтаж, реконструкция и рехабилитация на всички предвидени в техническия проект за съответния обект съоръжения, съдействие за въвеждане на обекта в експлоатация и извършване на гаранционна поддръжка на всички изпълнени строително-монтажни работи; Дейност 3: Упражняване на авторски надзор по време на изпълнение на строително-монтажните работи за всеки обект, включени в Дейност 2. Авторски надзор е надзор от страна на проектанта, по смисъла на чл. 162 от ЗУТ. Дейността включва осъществяване на авторски надзор, в т.ч. технически решения, доработки на проекта при необходимост, контрол и съдействие при въвеждане на обекта в експлоатация Пълната информация относно обхвата, обема и техническите изисквания към изпълнението на обществената поръчка са описани и регламентирани в ЧАСТ II. „Техническата спецификация“ за всяка обособена позиция, неразделна част от документацията за участие.

Benyújtás módja
Elektronikusan:
https://app.eop.bg/today/461960
Ajánlatok benyújthatók
Elektronikus benyújtás: szükséges
https://app.eop.bg/today/461960
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
18/03/2025 13:00
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.