Publications Office of the EU
Németország-Ellwangen (Jagst): Építészeti, építési, mérnöki és vizsgálati szolgáltatások - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Németország-Ellwangen (Jagst): Építészeti, építési, mérnöki és vizsgálati szolgáltatások

  • Közzétéve
    21/07/2020
  • Határidő
    18/08/2020
  • Udzielono
    19/11/2020
  • Dzisiaj
    04/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Services
Megújítható
No
Vevő
Stadt Ellwangen
A teljesítés helye
NUTS code: DE11D Ostalbkreis
A vevő székhelye
NUTS code: DE11D Ostalbkreis
Sektor działalności (główny kod CPV)
71000000 Építészeti, építési, mérnöki és vizsgálati szolgáltatások
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
1,272,384.87 EUR
Felhívás hivatkozási száma
201/20
Leírás

Die Stadt Ellwangen ist Investor für die Europäische Ausbildungs- und Transferakademie für junge Erwachsene (EATA). Das Gebäude 9 der Reinhardt-Kaserne wird hierfür umgebaut und anschließend an eine gGmbH aus Kolping-Bildungswerk, Stadt Ellwangen und Ostalbkreis vermietet. Im Jahr 2016 fand diesbezüglich bereits eine Ausschreibung der Architektenleistungen statt (2016/S 210-382913). Das Vertragsverhältnis mit den hier gefundenen Architekten wurde jedoch gekündigt. Gemäß dem Förderbescheid muss die Fertigstellung inklusive Abrechnung und Vorlage des Verwendungsnachweises bis 30.06.2022 erfolgt sein. Nunmehr sind die Leistungsphasen 5-9 für die Gebäudeteile A und B sowie optional die Leistungsphasen 8 und 9 für den Gebäudeteil C des Leistungsbildes Objektplanung Gebäude und Innenräume (gemäß § 34 Abs. 3 HOAI i.V.m. Anl. 10 Nr. 10.1) zu vergeben. Die Einrichtungsplanung der Appartements ist hierin enthalten. Ferner werden folgende Besondere Leistungen beauftragt:
- Fortschreiben der Raumbücher in detaillierter Form
- Überprüfung des Raumprogramms
- Kostencontrolling mit monatlichem Berichtswesen inklusive Kostenprognose
- Erstellen von Gebäudebestandsdokumentationen
- Erstellen von Wartungs- und Pflegeanweisungen
- Überwachung Mängelbeseitigung in Leistungsphase 9
.
Detaillierte Informationen sind in der Aufgabenbeschreibung, die den Vergabeunterlagen beigefügt ist, enthalten.

Benyújtás módja
Elektronikusan:
https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXP4YHYDK7A
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
Nem áll rendelkezésre
Place of performance
Az odaítélés módja
The most economic tender
Becsült érték
Nem áll rendelkezésre
Végleges szerződési érték
1,272,384.87 EUR
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: ROTH UND PARTNER ARCHITEKTEN
Postai cím: Alte Burgstraße 2
Település: Kitzingen
Irányítószám: 97318
Ország: DEU

Hivatalos elnevezés: Architektur Dipl.-Ing. (FH) Ronny Bimbös
Postai cím: Am Moosrangen 24
Település: Ammerndorf
Irányítószám: 90614
Ország: DEU
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.