Publications Office of the EU
Egyesült Királyság-Belfast: Építési munkák - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ez az oldal automatikusan generált tartalmat tartalmaz a fellelhetőség és a hozzáférhetőség javítása érdekében

- azt jelzi, hogy a CPV-kód az eljárás szövege alapján lett megállapítva

Egyesült Királyság-Belfast: Építési munkák

  • Közzétéve
    21/08/2018
  • Határidő
    28/09/2018
  • Az ajánlatok felbontása
    01/10/2018
  • Dzisiaj
    05/09/2026
Állapot
Benyújtás lezárva
A szerződés típusa
Works
Megújítható
No
Vevő
Radius Homes Limited
A teljesítés helye
NUTS code: UKN08 Newry, Mourne and Down
A vevő székhelye
NUTS code: UKN06 Belfast
Sektor działalności (główny kod CPV)
45000000 Építési munkák
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
Felhívás hivatkozási száma
Nem áll rendelkezésre
Leírás

The project is for the provision of the delivery of social housing units in Newry by means of design and build framework agreement, where the Economic Operator provides the land, designs, constructs and completes the scheme for Radius Housing Association in accordance with the DFC Housing Association Guide; Clients Requirements and Statutory Body requirements. Radius Housing Association expect to appoint a Developer by November 2018 to deliver up to 30 housing units.

Benyújtás módja
Az ajánlatokat vagy részvételi jelentkezéseket a következő címre kell benyújtani:
Hivatalos elnevezés: Radius Homes Limited
Postai cím: 3 Redburn Square
Település: Holywood
NUTS-kód: UKN09
Irányítószám: BT18 9HZ
Ország: GBR
Fő cím: http://www.radiushousing.org
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
A közbeszerzés keretmegállapodás létrehozásán alapul
Keretmegállapodás several gazdasági szereplővel
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
01/10/2018 12:00
Place of performance
CPV-kód

45000000 - Építési munkák

45200000 - Teljes vagy részleges magas- és mélyépítési munka

Az odaítélés módja
The most economic tender
Becsült érték
Nem áll rendelkezésre
Végleges szerződési érték
Nem áll rendelkezésre
A szerződések odaítélése
Nem áll rendelkezésre
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.