Publications Office of the EU
Franciaország-Saint-Raphaël: Fénymásolók - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Franciaország-Saint-Raphaël: Fénymásolók

  • Közzétéve
    07/08/2018
  • Határidő
    28/09/2018
  • Az ajánlatok felbontása
    01/10/2018
  • Udzielono
    12/11/2018
  • Dzisiaj
    06/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Services
Megújítható
Yes
Vevő
Commune de Saint-Raphaël
A teljesítés helye
NUTS code: FRL05 Var
A vevő székhelye
NUTS code: FRL05 Var
Sektor działalności (główny kod CPV)
30121100 Fénymásolók
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
173,500.00 EUR
Felhívás hivatkozási száma
Nem áll rendelkezésre
Leírás

Forme de marché: à bons de commande avec minimum et maximum. Attribution d'un marché unique.

Benyújtás módja
Elektronikusan:
http://ville-saintraphael.fr
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
A közbeszerzés keretmegállapodás létrehozásán alapul
Keretmegállapodás single gazdasági szereplővel
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
01/10/2018 00:00
Place of performance
Az odaítélés módja
The most economic tender
Becsült érték
Nem áll rendelkezésre
Végleges szerződési érték
173,500.00 EUR
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: SAS Leasys Apoje
Postai cím: 60 boulevard du Point du Jour
Település: Saint-Laurent-du-Var
Irányítószám: 06700
Ország: FRA
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.