Publications Office of the EU
Franciaország-Lille: Közúti szállítási szolgáltatások - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Franciaország-Lille: Közúti szállítási szolgáltatások

  • Közzétéve
    29/07/2017
  • Határidő
    04/09/2017
  • Az ajánlatok felbontása
    04/09/2017
  • Udzielono
    31/10/2017
  • Dzisiaj
    02/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Services
Megújítható
Yes
Vevő
CHU de Lille
A teljesítés helye
NUTS code: FRE11 Nord
A vevő székhelye
NUTS code: FRE11 Nord
Sektor działalności (główny kod CPV)
60100000 Közúti szállítási szolgáltatások
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
520,000.00 EUR
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
428,000.00 EUR
Felhívás hivatkozási száma
DEMENAGEMENT_AO1764
Leírás

Opérations de déménagement et de transfert ainsi que la protection d'équipements de différents services du CHRU de Lille.

Benyújtás módja
Az ajánlatokat vagy részvételi jelentkezéseket a következő címre kell benyújtani:
Hivatalos elnevezés: CHRU de Lille
Postai cím: rue Philippe Marache
Település: Lille Cedex
NUTS-kód: FR301
Irányítószám: 59037
Ország: FRA
Kapcsolattartó: DPIRML — Direction des achats — Cellule marchés
Fő cím: http://www.chru-lille.fr
Elektronikusan:
http://www.marches-publics.gouv.fr
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
A közbeszerzés keretmegállapodás létrehozásán alapul
Keretmegállapodás single gazdasági szereplővel
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
04/09/2017 14:00
Place of performance
Az odaítélés módja
The most economic tender
Becsült érték
520,000.00 EUR
Végleges szerződési érték
428,000.00 EUR
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: NC Déménagement
Postai cím: 40 rue de l'Église
Település: Beaucamps Ligny
Irányítószám: 59134
Ország: FRA
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.