Publications Office of the EU
„Orvosi felszerelés szállítása a II. János Pál Körzeti Kórház włoszczówi egészségügyi osztálya számára” elnevezésű beruházási projekt keretében. „A SOR-ban rejlő lehetőségek növelése az orvosi berendezések korszerűsítésével és utólagos felszerelésével, valamint a diagnosztikai vizsgálatok minőségének és elérhetőségének javítása a włoszczówi ZOZ röntgenkészülékének megvásárlásával”, amelyet az egészségügyi miniszter külön támogatásából finanszíroznak - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ez az oldal automatikusan generált tartalmat tartalmaz a fellelhetőség és a hozzáférhetőség javítása érdekében

- azt jelzi, hogy a CPV-kód az eljárás szövege alapján lett megállapítva

- azt jelzi, hogy a szöveg az Ön böngészési nyelvén gépi fordítással készült

„Orvosi felszerelés szállítása a II. János Pál Körzeti Kórház włoszczówi egészségügyi osztálya számára” elnevezésű beruházási projekt keretében. „A SOR-ban rejlő lehetőségek növelése az orvosi berendezések korszerűsítésével és utólagos felszerelésével, valamint a diagnosztikai vizsgálatok minőségének és elérhetőségének javítása a włoszczówi ZOZ röntgenkészülékének megvásárlásával”, amelyet az egészségügyi miniszter külön támogatásából finanszíroznak

  • Közzétéve
    05/08/2025
  • Határidő
    09/09/2025
  • Az ajánlatok felbontása
    09/09/2025
  • Udzielono
    29/10/2025
  • Dzisiaj
    03/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
No
Vevő
Zespół Opieki Zdrowotnej we Włoszczowie Szpital Powiatowy im. Jana Pawła II
A teljesítés helye
NUTS code: Egynél több teljesítés hely
A vevő székhelye
NUTS code: PL722 Sandomiersko-jędrzejowski
Sektor działalności (główny kod CPV)
33100000 Orvosi felszerelések
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
2,587,869.80 PLN
További részletekért kérjük, tájékozódjon az egyes részeknél.
Részek száma
5
Felhívás hivatkozási száma
14/07/2025
Leírás

A szerződés tárgya orvosi eszközök beszerzése és szállítása a Włoszczów – II. János Pál Körzeti Kórházban működő egészségügyi csoport számára. A szerződés kiterjed a felszerelések szállítására, telepítésére, üzembe helyezésére és a személyzet képzésére. A szerződés tárgyának részletes leírása, valamint a szerződés hatálya alá tartozó választékra, mennyiségre és minőségre vonatkozó követelmények meghatározása megtalálható a szerződés tárgyának leírásában, amely a szabadkereskedelmi övezet 1. mellékletét képezi, egy részletes választék és árforma.

Benyújtás módja
Elektronikusan:
https://platformazakupowa.pl/
Ajánlatok benyújthatók
Elektronikus benyújtás: szükséges
https://platformazakupowa.pl/
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
09/09/2025 11:00
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.