Publications Office of the EU
Franciaország-Grenoble: Építészeti, építési, mérnöki és vizsgálati szolgáltatások - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Franciaország-Grenoble: Építészeti, építési, mérnöki és vizsgálati szolgáltatások

  • Udzielono
    30/07/2018
  • Dzisiaj
    01/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Services
Megújítható
No
Vevő
Conseil général de l'Isère
A teljesítés helye
NUTS code: FRK24 Isère
A vevő székhelye
NUTS code: FRK24 Isère
Sektor działalności (główny kod CPV)
71000000 Építészeti, építési, mérnöki és vizsgálati szolgáltatások
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
917,000.00 EUR
Felhívás hivatkozási száma
Nem áll rendelkezésre
Leírás

La maîtrise d'œuvre porte sur les études et les travaux à effectuer pour réaliser les opérations d'aménagement de sécurité la section de 32 km de la RD1075 entre le col du Fau et le col de la Croix Haute. Les travaux à réaliser comprennent:
— la création de zones de dépassement sécurisées (des créneaux de dépassement à 2+1 voies conformes aux recommandations et des créneaux beaucoup plus courts adaptés à la topographie de l'axe),
— la création de carrefours et la sécurisation d'intersections existantes,
— la rectification de courbes,
— la réalisation d'aménagements paysagers et de mesures compensatoires suite aux impacts environnementaux.

Benyújtás módja
Nem áll rendelkezésre
Ajánlatok benyújthatók
Not applicable
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
A közbeszerzés keretmegállapodás létrehozásán alapul
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
Nem áll rendelkezésre
Place of performance
Az odaítélés módja
The most economic tender
Becsült érték
Nem áll rendelkezésre
Végleges szerződési érték
917,000.00 EUR
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: WSP France
Postai cím: 33 allée Champrond
Település: Saint-Ismier
Irányítószám: 38330
Ország: FRA

Hivatalos elnevezés: Sitetudes
Postai cím: 31 rue Mazenod
Település: Lyon
Irányítószám: 69003
Ország: FRA

Hivatalos elnevezés: Bertrand Richard Paysagiste DPLG
Postai cím: 9 allée de La Chaux
Település: Andrezieux-Boutheon
Irányítószám: 42160
Ország: FRA
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.