Publications Office of the EU
D-Chemnitz: Homlokzati munka - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ez az oldal automatikusan generált tartalmat tartalmaz a fellelhetőség és a hozzáférhetőség javítása érdekében

- azt jelzi, hogy a CPV-kód az eljárás szövege alapján lett megállapítva

D-Chemnitz: Homlokzati munka

  • Közzétéve
    06/10/2012
  • Határidő
    08/11/2012
  • Az ajánlatok felbontása
    08/11/2012
  • Udzielono
    02/01/2013
  • Dzisiaj
    01/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Works
Megújítható
No
Vevő
Staatsbetrieb Sächsisches Immobilien- und Baumanagement, Niederlassung Chemnitz
A teljesítés helye
NUTS code: DED43 Mittelsachsen
A vevő székhelye
NUTS code: Nem áll rendelkezésre
Sektor działalności (główny kod CPV)
45443000 Homlokzati munka
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
721,200.00 EUR
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
643,800.00 EUR
Felhívás hivatkozási száma
12 O 30323C/39.KW 2012/AVV
Leírás

Fassadenbau
1 550 m² Aluminium Unterkonstruktion
1 550 m² Wärmedämmung 10 cm
1 550 m² Glasfaserbewehrte Betonplatten
2 Stk. Außentür Aluminium
295 m Regenfallrohr rund DN 70
150 m Attikaabdeckung.

Benyújtás módja
Nem áll rendelkezésre
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
A hirdetmény közbeszerzési szerződésre vonatkozik
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
08/11/2012 10:00
Place of performance
CPV-kód

45443000 - Homlokzati munka

45200000 - Teljes vagy részleges magas- és mélyépítési munka

Az odaítélés módja
The most economic tender
Becsült érték
721,200.00 EUR
Végleges szerződési érték
643,800.00 EUR
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: Bau-Projekt-Burgenland GmbH
Postai cím: Sperlingsberg 02
Település: Naumburg
Irányítószám: 06618
Ország: DEU
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.