Publications Office of the EU
D-Berlin: Emelő- és szállítóberendezések - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ez az oldal automatikusan generált tartalmat tartalmaz a fellelhetőség és a hozzáférhetőség javítása érdekében

- azt jelzi, hogy a CPV-kód az eljárás szövege alapján lett megállapítva

D-Berlin: Emelő- és szállítóberendezések

  • Közzétéve
    23/07/2011
  • Határidő
    01/09/2011
  • Az ajánlatok felbontása
    01/09/2011
  • Udzielono
    11/10/2011
  • Dzisiaj
    31/08/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
No
Vevő
Nem áll rendelkezésre
A teljesítés helye
NUTS code: DE Deutschland
A vevő székhelye
NUTS code: Nem áll rendelkezésre
Sektor działalności (główny kod CPV)
42410000 Emelő- és szállítóberendezések
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
218,534.00 EUR
Felhívás hivatkozási száma
1399/2011
Leírás

Staatliche Museen zu Berlin - Ersteinrichtung Neubau Kompetenzzentrum
Geschwister-Scholl-Str. 6, 10117 Berlin
VE 6.03.5 - Hubgeräte, Karteilifte.

Benyújtás módja
Nem áll rendelkezésre
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
A hirdetmény közbeszerzési szerződésre vonatkozik
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
01/09/2011 09:30
Place of performance
CPV-kód

42410000 - Emelő- és szállítóberendezések

45000000 - Építési munkák

Az odaítélés módja
The most economic tender
Becsült érték
Nem áll rendelkezésre
Végleges szerződési érték
218,534.00 EUR
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: Heinrich & Schleyer GmbH
Postai cím: Otto-Hahn-Straße 1
Település: Kitzingen
Irányítószám: 97318
Ország: DEU
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.