Publications Office of the EU
Déli tartományok tengeri körzetének meghatározása egy működő hullámenergia-termelő rendszer kiépítéséhez - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ez az oldal automatikusan generált tartalmat tartalmaz a fellelhetőség és a hozzáférhetőség javítása érdekében

- azt jelzi, hogy a szöveg az Ön böngészési nyelvén gépi fordítással készült

Déli tartományok tengeri körzetének meghatározása egy működő hullámenergia-termelő rendszer kiépítéséhez

  • Udzielono
    08/09/2025
  • Dzisiaj
    31/08/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Services
Megújítható
No
Vevő
Conseil Départemental des Landes
A teljesítés helye
NUTS code: Egynél több teljesítés hely
A vevő székhelye
NUTS code: FRI13 Landes
Sektor działalności (główny kod CPV)
71241000 Megvalósíthatósági tanulmány, tanácsadó szolgáltatás, elemzés
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
1,450,509.00 EUR
Felhívás hivatkozási száma
2024ADGD0185
Leírás

Déli tartományok tengeri körzetének meghatározása egy működő hullámenergia-termelő rendszer kiépítéséhez

Benyújtás módja
Nem áll rendelkezésre
Ajánlatok benyújthatók
Nem áll rendelkezésre
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
Nem áll rendelkezésre
Place of performance
Az odaítélés módja
Kritérium:
Típus: price
Leírás: Prix - 40 points Définition et appréciation du critère sur la base de la décomposition du prix global forfaitaire : Ce critère est noté sur 40 points selon la formule de notation : Note du Prix = (Montant TTC de l'offre la plus basse / Montant TTC de l'offre examinée) x 40.
Súlyozás (százalék, pontos): 40
Kritérium:
Típus: quality
Leírás: Valeur technique - 60 points Définition et appréciation du critère : - La valeur technique (sur 60 points) sera évaluée au regard du mémoire technique du candidat précisant : -Moyens humains et matériels dédiés à la prestation objet du marché, incluant les noms des personnes physiques qui seront chargées de l'exécution du présent marché public, la liste des équipements techniques dont le candidat dispose pour la réalisation des missions (30 points) ; -Méthodologie et organisation employée pour répondre aux objectifs du marché, mise en oeuvre de solutions innovantes, planning de réalisation de l'ensemble des prestations (30 points) ;
Súlyozás (százalék, pontos): 60
Becsült érték
Nem áll rendelkezésre
Végleges szerződési érték
1,450,509.00 EUR
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: SUEZ EAU FRANCE RIVAGES PRO TECH
Postai cím:
Település: BIDART
Irányítószám: 64210
Ország:
Hivatalos elnevezés: AZTI
Postai cím:
Település: SUKARRIETA
Irányítószám: 48395
Ország:
Hivatalos elnevezés: TECNALIA
Postai cím:
Település: DONOSTIA - SAINT SEBASTIEN
Irányítószám: 20009
Ország:
Hivatalos elnevezés: CENTRE DE LA MER BIARRITZ
Postai cím:
Település: BIARRITZ
Irányítószám: 64200
Ország:
Hivatalos elnevezés: CREOCEAN SUD-OUEST
Postai cím:
Település: BASSUSSARRY
Irányítószám: 64200
Ország:
Hivatalos elnevezés: ENERGIE DE LA LUNE
Postai cím:
Település: BORDEAUX
Irányítószám: 33100
Ország:
Hivatalos elnevezés: GREEN CONSEILS
Postai cím:
Település: MONT DE MARSAN
Irányítószám: 40000
Ország:
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.