Publications Office of the EU
Lengyelország-Katowice: Takarítási szolgáltatások - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Lengyelország-Katowice: Takarítási szolgáltatások

  • Közzétéve
    23/11/2020
  • Határidő
    05/01/2021
  • Udzielono
    15/02/2021
  • Dzisiaj
    05/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Services
Megújítható
No
Vevő
Wojewódzkie Pogotowie Ratunkowe w Katowicach
A teljesítés helye
NUTS code: PL22A Katowicki
A vevő székhelye
NUTS code: PL22A Katowicki
Sektor działalności (główny kod CPV)
90910000 Takarítási szolgáltatások
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
969,408.00 PLN
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
1,611,844.08 PLN
További részletekért kérjük, tájékozódjon az egyes részeknél.
Részek száma
2
Felhívás hivatkozási száma
WPR/AZ/252/ZP/46/2020
Leírás

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi sprzątania i stałego utrzymania czystości pomieszczeń i obiektów (zwanych dalej też obiektami lub Stacjami), należących do Wojewódzkiego Pogotowia Ratunkowego w Katowicach. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wykaz powierzchni do sprzątania (wewnętrznych i zewnętrznych), szczegółowy zakres i częstotliwość prac wewnątrz budynków, harmonogram odbioru odpadów medycznych, określenie przedziałów czasowych, w których musi być wykonana usługa, środki czystości i sprzęt oraz szczegółowy opis prac na terenach zewnętrznych określono odpowiednio:
— dla zadania nr 1 – w załączniku nr 2 do SIWZ,
— dla zadania nr 2 – w załączniku nr 2a do SIWZ.

Benyújtás módja
Elektronikusan:
https://platformazakupowa.pl/pn/wpr_katowice
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
Nézze meg a linkelt dokumentumokat a részletekért
Place of performance
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.