Publications Office of the EU
AOM (U) rendszer beszerzése - piacfelmérés - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ez az oldal automatikusan generált tartalmat tartalmaz a fellelhetőség és a hozzáférhetőség javítása érdekében

- azt jelzi, hogy a szöveg az Ön böngészési nyelvén gépi fordítással készült

AOM (U) rendszer beszerzése - piacfelmérés

  • Bejelentve
    09/12/2024
  • Közzététel becsült időpontja
    10/01/2025
  • Dzisiaj
    04/09/2026
Állapot
Inaktív
A szerződés típusa
Services
Megújítható
No
Vevő
Oslo kommune v/ Eiendoms- og byfornyelsesetaten
A teljesítés helye
NUTS code: anyw-eea
A vevő székhelye
NUTS code: Nem áll rendelkezésre
Sektor działalności (główny kod CPV)
72310000 Adatfeldolgozási szolgáltatások
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
6,000,000.00 NOK
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
Az eljárás lezárult
Felhívás hivatkozási száma
24/13562
Leírás

Az EBY-nak szüksége van egy MOM(D) rendszerre, hogy hatékonyabbá és digitalizáltabbá tegye az ingatlanok, telephelyek és infrastruktúra kezeléséhez, üzemeltetéséhez és karbantartásához kapcsolódó folyamatokat. Az EBY jelenleg kb. 130 000 m2 változatos jellegű és használatú ingatlant kezel. A portfólió rezidenciákból, kereskedelmi ingatlanokból, telephelyekből és rögzítési megállapodásokból áll. Az EBY egy web-alapú MOM (U) rendszert szeretne beszerezni egy szabványos, készen kapható rendszerrel, amely támogat minket az irányítási, üzemeltetési és karbantartási feladatokban. Ez várhatóan növeli a napi feladatok végrehajtásának minőségét és hatékonyságát. Ebben a körben csak piackutatást végzünk. Csatoltuk az ajánlattételi dokumentáció tervezetét. Visszajelzést kérünk a dokumentumokról – Ön szerint szükség van-e változtatásokra a versenyvizsga meghirdetése előtt?

Benyújtás módja
Nem áll rendelkezésre
Ajánlatok benyújthatók
Nem áll rendelkezésre
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
A közbeszerzés keretmegállapodás létrehozásán alapul
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
Nem áll rendelkezésre
Place of performance
Az odaítélés módja
Nem áll rendelkezésre
Becsült érték
6,000,000.00 NOK
Végleges szerződési érték
Az eljárás lezárult
A szerződések odaítélése
Az eljárás lezárult
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.