Publications Office of the EU
Franciaország-Issoire: Biztosítási szolgáltatások - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Franciaország-Issoire: Biztosítási szolgáltatások

  • Közzétéve
    10/10/2017
  • Határidő
    10/11/2017
  • Az ajánlatok felbontása
    10/11/2017
  • Udzielono
    18/12/2017
  • Dzisiaj
    03/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Services
Megújítható
No
Vevő
CA Agglo Pays d'Issoire
A teljesítés helye
NUTS code: FRK14 Puy-de-Dôme
A vevő székhelye
NUTS code: FRK14 Puy-de-Dôme
Sektor działalności (główny kod CPV)
66510000 Biztosítási szolgáltatások
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
176,844.03 EUR
További részletekért kérjük, tájékozódjon az egyes részeknél.
Részek száma
6
Felhívás hivatkozási száma
Nem áll rendelkezésre
Leírás

Souscription des contrats d'assurances pour l'agglo Pays d'Issoire

Benyújtás módja
Az ajánlatokat vagy részvételi jelentkezéseket a következő címre kell benyújtani:
Hivatalos elnevezés: Agglo Pays d'Issoire: service marchés publics
Postai cím: 7 ter boulevard André Malraux
Település: Issoire
NUTS-kód: FRK14
Irányítószám: 63504
Ország: FRA
Fő cím: https://www.marches-publics.info/accueil.htm
Elektronikusan:
https://www.marches-publics.info/accueil.htm
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
10/11/2017 14:00
Place of performance
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.