Publications Office of the EU
Csehország-Plzeň: Különféle orvosi eszközök és készítmények - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Csehország-Plzeň: Különféle orvosi eszközök és készítmények

  • Közzétéve
    28/12/2022
  • Határidő
    01/02/2023
  • Udzielono
    17/04/2023
  • Dzisiaj
    03/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
No
Vevő
PRIVAMED a.s.
A teljesítés helye
NUTS code: CZ032 Plzeňský kraj
A vevő székhelye
NUTS code: CZ032 Plzeňský kraj
Sektor działalności (główny kod CPV)
33190000 Különféle orvosi eszközök és készítmények
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
7,960,000.00 CZK
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
9,713,644.16 CZK
További részletekért kérjük, tájékozódjon az egyes részeknél.
Részek száma
8
Felhívás hivatkozási száma
6_2022
Leírás

Předmětem veřejné zakázky je dodávka a instalace nového, nepoužitého a nerepasovaného zboží:
1. Lůžko intenzívní s laterálním náklonem ARO/JIP vč. matrace a příslušenství, 6ks;
2. Lůžko intenzivní JIP vč. matrace a příslušenství, 4ks;
3. Lůžko elektricky polohovatelné - Interní oddělení vč. matrace a příslušenství, 12ks;
4. Pasivní antidekubitní matrace - riziko IV vč. příslušenství, 24ks;
5. Křeslo - lůžko - multifunkční/transportní vč. příslušenství, 4ks;
6. Křeslo - lůžko - multifunkční - aplikační vč. příslušenství, 4ks;
7. Křeslo - lůžko - multifunkční - JIP stacionář vč. příslušenství, 4ks;
8. Pacientský zvedák vč. příslušenství, 2ks,
to vše v rozsahu a v souladu se zadávacími podmínkami.

Benyújtás módja
Az ajánlatokat vagy részvételi jelentkezéseket a következő címre kell benyújtani:
Hivatalos elnevezés: PRIVAMED a.s.
Nemzeti nyilvántartási szám: 46885251
Postai cím: Kotíkovská 927/19
Település: Plzeň
NUTS-kód: CZ032
Irányítószám: 32300
Ország: CZE
Kapcsolattartó: JUDr. Tomáš Mach
Fő cím: http://www.privamed.cz/
Elektronikusan:
https://tenderarena.cz/profily/PRIVAMED
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
Nézze meg a linkelt dokumentumokat a részletekért
Place of performance
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.