Publications Office of the EU
Lengyelország-Krakkó: Azbeszteltávolítási szolgáltatások - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ez az oldal automatikusan generált tartalmat tartalmaz a fellelhetőség és a hozzáférhetőség javítása érdekében

- azt jelzi, hogy a CPV-kód az eljárás szövege alapján lett megállapítva

Lengyelország-Krakkó: Azbeszteltávolítási szolgáltatások

  • Közzétéve
    27/07/2017
  • Határidő
    05/09/2017
  • Az ajánlatok felbontása
    05/09/2017
  • Udzielono
    11/10/2017
  • Dzisiaj
    01/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Services
Megújítható
No
Vevő
Gmina Miejska Kraków – Urząd Miasta Krakowa
A teljesítés helye
NUTS code: PL213 Miasto Kraków
A vevő székhelye
NUTS code: PL213 Miasto Kraków
Sektor działalności (główny kod CPV)
90650000 Azbeszteltávolítási szolgáltatások
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
1,409,860.00 PLN
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
1,072,833.33 PLN
Felhívás hivatkozási száma
OR-10.271.49.2017
Leírás

Przedmiotem zamówienia są: Usługi usuwania materiałów zawierających azbest z terenu miasta Krakowa. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera umowa wraz z załącznikami.

Benyújtás módja
Az ajánlatokat vagy részvételi jelentkezéseket a következő címre kell benyújtani:
Hivatalos elnevezés: Gmina Miejska Kraków – Urząd Miasta Krakowa
Postai cím: pl. Wszystkich Świętych 3-4
Település: Kraków
NUTS-kód: PL213
Irányítószám: 31-004
Ország: POL
Fő cím: www.bip.krakow.pl
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
05/09/2017 12:00
Place of performance
CPV-kód

90650000 - Azbeszteltávolítási szolgáltatások

90510000 - Hulladék ártalmatlanítása és kezelése

90500000 - Hulladékkal és szeméttel kapcsolatos szolgáltatások

Az odaítélés módja
The most economic tender
Becsült érték
1,409,860.00 PLN
Végleges szerződési érték
1,072,833.33 PLN
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: Firma Remontowo – Budowlana „Ragar” mgr inż. Radosław Rokosz
Postai cím: os. 1000 Lecia 35/16
Település: Kraków
Irányítószám: 31-610
Ország: POL
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.