Publications Office of the EU
Norvégia-Oslo: Kutatási és fejlesztési szolgáltatások és kapcsolódó tanácsadói szolgáltatások - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Norvégia-Oslo: Kutatási és fejlesztési szolgáltatások és kapcsolódó tanácsadói szolgáltatások

  • Közzétéve
    11/07/2018
  • Határidő
    31/08/2018
  • Az ajánlatok felbontása
    04/09/2018
  • Udzielono
    30/11/2018
  • Dzisiaj
    31/08/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Services
Megújítható
Yes
Vevő
Arbeids- og Velferdsetaten (NAV)
A teljesítés helye
NUTS code: NO081 Oslo
A vevő székhelye
NUTS code: NO Norge
Sektor działalności (główny kod CPV)
73000000 Kutatási és fejlesztési szolgáltatások és kapcsolódó tanácsadói szolgáltatások
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
40,000,000.00 NOK
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
87,500,000.00 NOK
További részletekért kérjük, tájékozódjon az egyes részeknél.
Részek száma
4
Felhívás hivatkozási száma
17-2182
Leírás

Arbeids-og velferdsdirektoratet [the Norwegian Labour and Welfare Administration] needs to establish parallel framework agreements that can be used to obtain external R&D services in the form of various research, analysis and evaluation assignments. The assignment will i.a. be connected to the evaluation and analysis of NAV's services, work methods, means and performance.
Contracts shall be signed for4 different assignment types (lots) that are:
1) Evaluation and mapping;
2) Knowledge and literacy summaries;
3) Efficiency analysis and research and testing.
Tender offers can be submitted for one, multiple or all of the assignment types. Call-offs to the contract will be carried out by mini competition in the individual assignment types. Individual mini competition can consist of a combination of multiple of these assignment types.
For more information about the assignment description and for guidance and details related to the submission of tender offers for one or more of the assignment types (lots), refer to the tender documentation.

Benyújtás módja
Elektronikusan:
https://permalink.mercell.com/88435687.aspx
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
A közbeszerzés keretmegállapodás létrehozásán alapul
Keretmegállapodás several gazdasági szereplővel
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
04/09/2018 12:00
Place of performance
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.