Publications Office of the EU
Suministro de prensa y publicaciones periódicas en el Complejo de la Moncloa - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Suministro de prensa y publicaciones periódicas en el Complejo de la Moncloa

  • Közzétéve
    03/05/2024
  • Határidő
    31/05/2024
  • Az ajánlatok felbontása
    04/06/2024
  • Udzielono
    31/07/2024
  • Dzisiaj
    06/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
No
Vevő
Junta de Contratación del Ministerio de la Presidencia, Justicia y Relaciones con las Cortes
A teljesítés helye
NUTS code: Egynél több teljesítés hely
A vevő székhelye
NUTS code: ES300 Madrid
Sektor działalności (główny kod CPV)
22200000 Újságok, folyóiratok, időszakos kiadványok és magazinok
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
529,813.17 EUR
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
Felhívás hivatkozási száma
0MPR20240000
Leírás

Suministro de prensa y publicaciones periódicas en el Complejo de la Moncloa

Benyújtás módja
Nem áll rendelkezésre
Ajánlatok benyújthatók
Elektronikus benyújtás: szükséges
required
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
04/06/2024 10:00
Place of performance
Az odaítélés módja
Kritérium:
Típus: quality
Leírás: Distintivo ambiental de la DGT.
Súlyozás (százalék, pontos): 20
Kritérium:
Típus: price
Leírás: Precio.
Súlyozás (százalék, pontos): 80
Becsült érték
529,813.17 EUR
Végleges szerződési érték
Nem áll rendelkezésre
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: DIRPUBLI S.L.
Postai cím:
Település: ALCORCÓN MADRID
Irányítószám: 28925
Ország:
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.