Publications Office of the EU
Franciaország-Annecy: Szennyvízcsatorna-tisztítási szolgáltatások - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ez az oldal automatikusan generált tartalmat tartalmaz a fellelhetőség és a hozzáférhetőség javítása érdekében

- azt jelzi, hogy a CPV-kód az eljárás szövege alapján lett megállapítva

Franciaország-Annecy: Szennyvízcsatorna-tisztítási szolgáltatások

  • Udzielono
    05/06/2018
  • Dzisiaj
    03/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Services
Megújítható
No
Vevő
Département de la Haute-Savoie
A teljesítés helye
NUTS code: FRK28 Haute-Savoie
A vevő székhelye
NUTS code: FRK28 Haute-Savoie
Sektor działalności (główny kod CPV)
90470000 Szennyvízcsatorna-tisztítási szolgáltatások
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
4,000.00 EUR
Felhívás hivatkozási száma
18s0147
Leírás

Vidange et curage du réseau et des ouvrages d'assainissement du plateau des Glières.

Benyújtás módja
Nem áll rendelkezésre
Ajánlatok benyújthatók
Not applicable
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
A közbeszerzés keretmegállapodás létrehozásán alapul
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
Nem áll rendelkezésre
Place of performance
CPV-kód

90470000 - Szennyvízcsatorna-tisztítási szolgáltatások

45000000 - Építési munkák

45200000 - Teljes vagy részleges magas- és mélyépítési munka

Az odaítélés módja
The most economic tender
Becsült érték
Nem áll rendelkezésre
Végleges szerződési érték
4,000.00 EUR
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: ICART SAS
Postai cím: 125 rue des Fougères
Település: Bons-en-Chablais
Irányítószám: 74890
Ország: FRA
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.