Publications Office of the EU
Németország-München: Kijelző képernyők - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Németország-München: Kijelző képernyők

  • Közzétéve
    31/01/2023
  • Határidő
    27/02/2023
  • Az ajánlatok felbontása
    27/02/2023
  • Dzisiaj
    03/09/2026
Állapot
Benyújtás lezárva
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
No
Vevő
Fraunhofer-Gesellschaft - Einkauf B12
A teljesítés helye
NUTS code: DE803 Rostock, Kreisfreie Stadt
A vevő székhelye
NUTS code: DE212 München, Kreisfreie Stadt
Sektor działalności (główny kod CPV)
30231300 Kijelző képernyők
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
Felhívás hivatkozási száma
PR66562-2110-I
Leírás

Beschaffung eines Touchtables für das Fraunhofer IGP

Benyújtás módja
Elektronikusan:
https://vergabe.fraunhofer.de
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
27/02/2023 10:00
Place of performance
Az odaítélés módja
The most economic tender
Becsült érték
Nem áll rendelkezésre
Végleges szerződési érték
Nem áll rendelkezésre
A szerződések odaítélése
Nem áll rendelkezésre
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.