Publications Office of the EU
Szlovénia-Vinica: Különféle élelmiszertermékek - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Szlovénia-Vinica: Különféle élelmiszertermékek

  • Közzétéve
    14/06/2021
  • Határidő
    14/07/2021
  • Az ajánlatok felbontása
    14/07/2021
  • Udzielono
    01/09/2021
  • Dzisiaj
    05/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
No
Vevő
OSNOVNA ŠOLA VINICA
A teljesítés helye
NUTS code: SI Slovenija
A vevő székhelye
NUTS code: SI Slovenija
Sektor działalności (główny kod CPV)
15800000 Különféle élelmiszertermékek
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
12,500.00 EUR
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
253,035.39 EUR
További részletekért kérjük, tájékozódjon az egyes részeknél.
Részek száma
13
Felhívás hivatkozási száma
JN1/2021
Leírás

SUKCESIVNA DOBAVA ŽIVIL PO SKLOPIH

Benyújtás módja
Az ajánlatokat vagy részvételi jelentkezéseket a következő címre kell benyújtani:
Hivatalos elnevezés: Osnovna šola Vinica
Nemzeti nyilvántartási szám: 5082781000
Postai cím: Vinica 50
Település: Vinica
NUTS-kód: SI
Irányítószám: 8344
Ország: SVN
Kapcsolattartó: http://www.osvinica.si/
Fő cím: http://www.osvinica.si/
Elektronikusan:
https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=3445
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
A közbeszerzés keretmegállapodás létrehozásán alapul
Keretmegállapodás several gazdasági szereplővel
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
14/07/2021 08:01
Place of performance
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.