Publications Office of the EU
Bulgária-Gorna Oryahovitsa: Építési munkák - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bulgária-Gorna Oryahovitsa: Építési munkák

  • Közzétéve
    13/08/2021
  • Határidő
    13/09/2021
  • Az ajánlatok felbontása
    14/09/2021
  • Udzielono
    15/04/2022
  • Dzisiaj
    31/08/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Works
Megújítható
No
Vevő
ОБЩИНА ГОРНА ОРЯХОВИЦА
A teljesítés helye
NUTS code: BG321 Велико Търново
A vevő székhelye
NUTS code: BG321 Велико Търново
Sektor działalności (główny kod CPV)
45000000 Építési munkák
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
992,273.25 BGN
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
984,633.03 BGN
Felhívás hivatkozási száma
Nem áll rendelkezésre
Leírás

Проектът предвижда изграждането на нов водопровод за допълнително водоснабдяване на село Горски Долен Тръмбеш с питейна вода от язовир „Йовковци”, подмяна на напорен и хранителен водопровод и два главни клона в селото.Дължините на участъците от водопровода на база технически проект са както следва:
нов довеждащ водопровод – 3456м ф90;
напорен (от същ. помпена станция до същ. напорен водоем) 835м ф125;
хранителен (от същ. напорен водоем до вход в селото) – 171м ф160;
Главен клон 1 – 861м ф110 и 1062м ф90;
Главен клон 2 – 663м ф110 и 129м.ф90.
Дължините на участъците от водопровода на база технически проект са както следва:
нов довеждащ водопровод – 3456м ф90;
напорен (от същ. помпена станция до същ. напорен водоем) 835м ф125;
хранителен (от същ. напорен водоем до вход в селото) – 171м ф160;
Главен клон 1 – 861м ф110 и 1062м ф90;
Главен клон 2 – 663м ф110 и 129м.ф90.

Benyújtás módja
Elektronikusan:
https://app.eop.bg/today/144718
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
14/09/2021 14:00
Place of performance
Az odaítélés módja
The most economic tender
Becsült érték
992,273.25 BGN
Végleges szerződési érték
984,633.03 BGN
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: ДЖАМБО 33 ООД
Postai cím: ул.СТАРА ПЛАНИНА №.7А
Település: гр. Велико Търново
Irányítószám: 5000
Ország: BGR

Hivatalos elnevezés: ТОРКРЕТ ЕООД
Postai cím: ул.АЛЕКСАНДРОВСКА №.87 ет.2
Település: гр. Бургас
Irányítószám: 8000
Ország: BGR

Hivatalos elnevezés: ТОРКРЕТ ДЖАМБО
Postai cím: СТАРА ПЛАНИНА №7А
Település: Велико Търново
Irányítószám: 5000
Ország: BGR
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.