Publications Office of the EU
Olaszország-Alessandria: Villamos motorok, áramfejlesztők és transzformátorok - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Olaszország-Alessandria: Villamos motorok, áramfejlesztők és transzformátorok

  • Közzétéve
    02/02/2013
  • Határidő
    05/04/2013
  • Udzielono
    24/02/2014
  • Dzisiaj
    02/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
No
Vevő
Federazione Sovrazonale Piemonte 6 – Piemonte Sud Est S.c.a.r.l.
A teljesítés helye
NUTS code: ITC18 Alessandria
A vevő székhelye
NUTS code: Nem áll rendelkezésre
Sektor działalności (główny kod CPV)
31100000 Villamos motorok, áramfejlesztők és transzformátorok
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
425,000.00 EUR
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
331,000.00 EUR
Felhívás hivatkozási száma
Nem áll rendelkezésre
Leírás

Procedura aperta per la fornitura in opera "chiavi in mano" di gruppo elettrogeno di sicurezza e opere accessorie presso L'ASO AL.

Benyújtás módja
Nem áll rendelkezésre
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
A hirdetmény közbeszerzési szerződésre vonatkozik
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
Nem áll rendelkezésre
Place of performance
Az odaítélés módja
The most economic tender
Becsült érték
425,000.00 EUR
Végleges szerződési érték
331,000.00 EUR
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: M.I.T. Srl
Postai cím: Via Calatafimi 25
Település: Nichelino
Irányítószám:
Ország: ITA
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.