Publications Office of the EU
Lengyelország-Varsó: Nagyszámítógépek - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Lengyelország-Varsó: Nagyszámítógépek

  • Közzétéve
    14/03/2023
  • Határidő
    18/04/2023
  • Törölve
    25/04/2023
  • Dzisiaj
    02/09/2026
Állapot
Canceled
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
No
Vevő
POLITECHNIKA WARSZAWSKA
A teljesítés helye
NUTS code: PL Polska
A vevő székhelye
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Sektor działalności (główny kod CPV)
30211000 Nagyszámítógépek
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
Az eljárás lezárult
Felhívás hivatkozási száma
MELBDZ.261.19.2023
Leírás

Dostawa klastra obliczeniowego do Laboratorium Komputerowego w ramach realizacji projektu „Terenowy poligon doświadczalno-wdrożeniowy w powiecie przasnyskim” RPMA.01.01.00-14-9875/17 dla Instytutu Techniki Lotniczej Mechaniki Stosowanej Wydziału Mechanicznego Energetyki i Lotnictwa Politechniki Warszawskiej -dalej za opz

Benyújtás módja
Az ajánlatokat vagy részvételi jelentkezéseket a következő címre kell benyújtani:
Hivatalos elnevezés: POLITECHNIKA WARSZAWSKA
Nemzeti nyilvántartási szám: REGON 000001554
Postai cím: PLAC POLITECHNIKI 1
Település: Warszawa
NUTS-kód: PL911
Irányítószám: 00-661
Ország: POL
Fő cím: https://www.pw.edu.pl
Elektronikusan:
https://platformazakupowa.pl/pn/pw_edu/proceedings
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
18/04/2023 10:30
Place of performance
Az odaítélés módja
The most economic tender
Becsült érték
Nem áll rendelkezésre
Végleges szerződési érték
Az eljárás lezárult
A szerződések odaítélése
Az eljárás lezárult
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.