Publications Office of the EU
Lengyelország-Gruta: Hitelnyújtási szolgáltatások - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Lengyelország-Gruta: Hitelnyújtási szolgáltatások

  • Közzétéve
    20/07/2013
  • Határidő
    02/09/2013
  • Udzielono
    06/09/2013
  • Dzisiaj
    04/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Services
Megújítható
No
Vevő
Gmina Gruta
A teljesítés helye
NUTS code: Egynél több teljesítés hely
A vevő székhelye
NUTS code: Nem áll rendelkezésre
Sektor działalności (główny kod CPV)
66113000 Hitelnyújtási szolgáltatások
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
1,920,554.13 PLN
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
1,981,115.55 PLN
Felhívás hivatkozási száma
ZP.271.15.2013
Leírás

Usługa bankowa dotycząca udzielenia kredytu konsolidacyjnego w wysokości 5 636 000,00 PLN z przeznaczeniem na spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań z tytułu kredytów. Udzielenie kredytu konsolidacyjnego w wysokości 5 636 000 PLN w 2013 roku na spłatę kredytów.

Benyújtás módja
Nem áll rendelkezésre
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
A hirdetmény közbeszerzési szerződésre vonatkozik
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
Nézze meg a linkelt dokumentumokat a részletekért
Place of performance
Az odaítélés módja
Lowest price
Becsült érték
1,920,554.13 PLN
Végleges szerződési érték
1,981,115.55 PLN
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: Bank Ochrony Środowiska SA, Centrum Korporacyjne w Bydgoszczy
Postai cím: Bernardyńskiej 13
Település: Bydgoszcz
Irányítószám: 85-950
Ország: POL
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.