Publications Office of the EU
Olaszország-Perugia: Gondnoki szolgáltatások - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ez az oldal automatikusan generált tartalmat tartalmaz a fellelhetőség és a hozzáférhetőség javítása érdekében

- azt jelzi, hogy a CPV-kód az eljárás szövege alapján lett megállapítva

Olaszország-Perugia: Gondnoki szolgáltatások

  • Közzétéve
    05/08/2016
  • Határidő
    27/09/2016
  • Az ajánlatok felbontása
    03/10/2016
  • Udzielono
    01/03/2017
  • Dzisiaj
    06/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Services
Megújítható
No
Vevő
INPS Direzione Regionale Umbria
A teljesítés helye
NUTS code: ITI2 Umbria
A vevő székhelye
NUTS code: ITI2 Umbria
Sektor działalności (główny kod CPV)
98341140 Gondnoki szolgáltatások
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
1,229,508.20 EUR
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
966,949.57 EUR
Felhívás hivatkozási száma
Nem áll rendelkezésre
Leírás

Procedura aperta di carattere comunitario, ai sensi dell'art. 60 del D.lgs. 50/2016 per l'affidamento del servizio di vigilanza presso gli immobili della Direzione Regionale Umbria dell'INPS.

Benyújtás módja
Az ajánlatokat vagy részvételi jelentkezéseket a következő címre kell benyújtani:
Hivatalos elnevezés: INPS — Direzione regionale Umbria
Postai cím: Via Mario Angeloni 90
Település: Perugia
NUTS-kód: ITE2
Irányítószám: 06124
Ország: ITA
Kapcsolattartó: dott.ssa Silvia Costanza Marchetti
Fő cím: http://www.inps.it
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
03/10/2016 12:00
Place of performance
Az odaítélés módja
The most economic tender
Becsült érték
1,229,508.20 EUR
Végleges szerződési érték
966,949.57 EUR
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: RTI Telecontrol Srl (mandataria)
Postai cím: Via Fiorentina 524
Település: Arezzo
Irányítószám: 52100
Ország: ITA

Hivatalos elnevezés: Sicurezza Globale 1972 Srl
Postai cím: Circonvallazione Appia 79
Település: Roma
Irányítószám: 00179
Ország: ITA
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.