Publications Office of the EU
Szlovénia-Šmartno ob Paki: Teljes vagy részleges magas- és mélyépítési munka - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Szlovénia-Šmartno ob Paki: Teljes vagy részleges magas- és mélyépítési munka

  • Közzétéve
    23/07/2021
  • Határidő
    09/09/2021
  • Udzielono
    06/10/2021
  • Dzisiaj
    05/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Works
Megújítható
No
Vevő
OBČINA ŠMARTNO OB PAKI
A teljesítés helye
NUTS code: SI Slovenija
A vevő székhelye
NUTS code: SI Slovenija
Sektor działalności (główny kod CPV)
45200000 Teljes vagy részleges magas- és mélyépítési munka
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
1,502,426.44 EUR
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
1,518,994.71 EUR
Felhívás hivatkozási száma
JN-4920
Leírás

Na jugozahodnem delu, na zdajšnjem travniku, se obstoječemu vrtcu doda prizidek. V njem
bodo tri dodatne igralnice s pokritimi terasami in pripadajočimi prostori ter garderobami,
veliki skupni prostor, sklop vseh prostorov za zaposlene, knjižnica in dodaten prostor za
dejavnosti otrok, skupna garderoba za tri igralnice v starem delu ter pripadajoče shrambe,
utilitarni prostori in komunikacije.
V novem delu bosta dva vhoda, eden za sklop treh igralnic na jugovzhodu in eden na
severovzhodu, za tri igralnice v starem delu in vse skupne ter upravne prostore v novem in
starem delu. Vhod na skrajnem severnem delu obstoječega objekta ostane, tako da ima
nov, povečan vrtec tri glavne vhode in enega servisnega.

Benyújtás módja
Elektronikusan:
https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=4920
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
Nézze meg a linkelt dokumentumokat a részletekért
Place of performance
Az odaítélés módja
Lowest price
Becsült érték
1,502,426.44 EUR
Végleges szerződési érték
1,518,994.71 EUR
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: VG5, gradnja, inženiring in svetovanje, d.o.o.
Postai cím: Tehnološki park 24
Település: Ljubljana
Irányítószám: 1000
Ország: SVN
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.