Publications Office of the EU
Pullach-Nord Energy Centre Extension - Lot 17 Festmények - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ez az oldal automatikusan generált tartalmat tartalmaz a fellelhetőség és a hozzáférhetőség javítása érdekében

- azt jelzi, hogy a CPV-kód az eljárás szövege alapján lett megállapítva

- azt jelzi, hogy a szöveg az Ön böngészési nyelvén gépi fordítással készült

Pullach-Nord Energy Centre Extension - Lot 17 Festmények

  • Közzétéve
    22/01/2026
  • Határidő
    06/02/2026
  • Az ajánlatok felbontása
    06/02/2026
  • Udzielono
    17/03/2026
  • Dzisiaj
    01/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Works
Megújítható
No
Vevő
Innovative Energie für Pullach GmbH (IEP)
A teljesítés helye
NUTS code: Egynél több teljesítés hely
A vevő székhelye
NUTS code: DE21H München, Landkreis
Sektor działalności (główny kod CPV)
45442110 Épületek festése
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
80,000.00 EUR
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
Felhívás hivatkozási száma
Pu-Nord Ez Erw
Leírás

Pu-Nord Ez Erw Lot 17: Közeli helyek Festmények

Benyújtás módja
Elektronikusan:
http://www.deutsche-evergabe.de/dashboards/dashboard_off/9c5078bb-4dfd-4b60-a506-eb73b84d0aef
Ajánlatok benyújthatók
Elektronikus benyújtás: szükséges
http://www.deutsche-evergabe.de/dashboards/dashboard_off/9c5078bb-4dfd-4b60-a506-eb73b84d0aef
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
06/02/2026 12:00
CPV-kód

45442110 - Épületek festése

45442180 - Újrafestés

09320000 - Gőz, meleg víz és kapcsolódó termékek

09000000 - Kőolajtermékek, tüzelőanyagok, villamos energia és egyéb energiaforrások

09300000 - Villamos energia, fűtés, nap- és nukleáris energia

Az odaítélés módja
Preiskriterium
Becsült érték
80,000.00 EUR
Végleges szerződési érték
Nem áll rendelkezésre
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: Hechtl GmbH
Postai cím:
Település: Igling
Irányítószám: 86859
Ország:
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.