Publications Office of the EU
Portugália-Guilhufe: Gyógyászati és precíziós berendezéssel kapcsolatos javítási és karbantartási szolgáltatások - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Portugália-Guilhufe: Gyógyászati és precíziós berendezéssel kapcsolatos javítási és karbantartási szolgáltatások

  • Közzétéve
    21/10/2022
  • Határidő
    17/11/2022
  • Az ajánlatok felbontása
    17/11/2022
  • Dzisiaj
    04/09/2026
Állapot
Benyújtás lezárva
A szerződés típusa
Services
Megújítható
No
Vevő
Centro Hospitalar do Tâmega e Sousa, E. P. E.
A teljesítés helye
NUTS code: PT Portugal
A vevő székhelye
NUTS code: PT Portugal
Sektor działalności (główny kod CPV)
50400000 Gyógyászati és precíziós berendezéssel kapcsolatos javítási és karbantartási szolgáltatások
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
271,250.00 EUR
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
Részek száma
5
Felhívás hivatkozási száma
08/CPI.22.2447
Leírás

Prestação de Serviços de Manutenção de Imagem Radiológica

Benyújtás módja
Az ajánlatokat vagy részvételi jelentkezéseket a következő címre kell benyújtani:
Hivatalos elnevezés: Centro Hospitalar do Tâmega e Sousa, E. P. E.
Nemzeti nyilvántartási szám: 508318262
Postai cím: Av. do Hospital Padre Américo
Település: Guilhufe-Penafiel
NUTS-kód: PT
Irányítószám: 4560-136
Ország: PRT
Fő cím: https://www.chts.min-saude.pt/
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
17/11/2022 17:00
Place of performance
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.