Publications Office of the EU
Svédország-Malmö: IT-szolgáltatások: tanácsadás, szoftverfejlesztés, internet és támogatás - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Svédország-Malmö: IT-szolgáltatások: tanácsadás, szoftverfejlesztés, internet és támogatás

  • Udzielono
    11/04/2022
  • Dzisiaj
    06/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Services
Megújítható
No
Vevő
Malmö kommun
A teljesítés helye
NUTS code: SE224 Skåne län
A vevő székhelye
NUTS code: SE224 Skåne län
Sektor działalności (główny kod CPV)
72000000 IT-szolgáltatások: tanácsadás, szoftverfejlesztés, internet és támogatás
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
65,000,000.00
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
65,000,000.00 SEK
Felhívás hivatkozási száma
STK-2022-537
Leírás

Upphandlingen avser support, underhåll, kundspecifika konfigurationer och konsulttjänster avseende befintligt HR-system Personec P med tillhörande moduler. Avtalet ska gälla från 2023-01-01 - 2028-12-31

Benyújtás módja
Nem áll rendelkezésre
Ajánlatok benyújthatók
Not applicable
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
Nem áll rendelkezésre
Place of performance
Az odaítélés módja
Not specified
Becsült érték
65,000,000.00
Végleges szerződési érték
65,000,000.00 SEK
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: Visma PubliTech AB,
Postai cím: LINDHAGENSGATAN 94
Település: Stockholm
Irányítószám: 11218
Ország: SWE
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.