Publications Office of the EU
gátépítés - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ez az oldal automatikusan generált tartalmat tartalmaz a fellelhetőség és a hozzáférhetőség javítása érdekében

- azt jelzi, hogy a szöveg az Ön böngészési nyelvén gépi fordítással készült

gátépítés

  • Közzétéve
    05/09/2025
  • Határidő
    08/10/2025
  • Az ajánlatok felbontása
    08/10/2025
  • Udzielono
    25/11/2025
  • Dzisiaj
    03/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Works
Megújítható
No
Vevő
Staatliches Bauamt München 2
A teljesítés helye
NUTS code: Egynél több teljesítés hely
A vevő székhelye
NUTS code: DE212 München, Kreisfreie Stadt
Sektor działalności (główny kod CPV)
45321000 Hőszigetelési munka
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
3,271,053.50 EUR
Felhívás hivatkozási száma
25-075059
Leírás

KUM GH, 22010 EKZ Hauner+Rechenzentr. Funkcionális területek, műszaki központok és szellőztető központok Fűtő-, vízvezeték-, hűtő- és szellőztető vezetékek szigetelése Däm. Szennyvízcsövek ásványgyapotból 300 DN-ig kb. 4000 m gát. Ivóvíz csövek ásványgyapot akár DN 100 kb. 22.500 m, részben lemez gát. Szerelvények Egészségügyi ásványgyapot lap kb. 250 db gát. Fűtőkábelek ásványgyapotból DN150-ig kb. 29.400 m, részben lemezgáttal. Szerelvények Fűtés Ásványgyapot lemezzel kb. Hidegvizes csövek Lágyhab DN400-ig kb. 22 400 m, részben gátlemezzel. Szerelvények hideg puha hab kb. 7600 darab gát. Szellőzőcsatornák Ásványgyapot kb. 16.500 m2, részben lemezgáttal. Szellőzőcsövek ásványgyapot kb. 8200 m, részben lemezgáttal. Szellőzőcsatornák Puha hab kb. Hideg víz l. WRG puha hab DN 100-ig kb. Szerelvények WRG puha hab kb. 720 darab

Benyújtás módja
Elektronikusan:
https://www.meinauftrag.rib.de
Ajánlatok benyújthatók
Elektronikus benyújtás: szükséges
https://www.meinauftrag.rib.de
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
08/10/2025 09:00
Az odaítélés módja
Kritérium:
Típus: price
Leírás: .
Súlyozás (százalék, pontos):
Becsült érték
Nem áll rendelkezésre
Végleges szerződési érték
3,271,053.50 EUR
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: Reinhold Rothkopf GmbH
Postai cím:
Település: Altschönau
Irányítószám: 94556
Ország:
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.