Publications Office of the EU
Spanyolország-Bilbao: Laboratóriumi reagensek - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spanyolország-Bilbao: Laboratóriumi reagensek

  • Közzétéve
    17/09/2015
  • Határidő
    05/11/2015
  • Az ajánlatok felbontása
    04/12/2015
  • Udzielono
    23/12/2015
  • Dzisiaj
    05/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
No
Vevő
OSI Bilbao-Basurto — Osakidetza
A teljesítés helye
NUTS code: ES213 Bizkaia
A vevő székhelye
NUTS code: Nem áll rendelkezésre
Sektor działalności (główny kod CPV)
33696500 Laboratóriumi reagensek
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
828,978.68 EUR
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
Felhívás hivatkozási száma
G/112/20/1/1102/O621/0000/092015
Leírás

Suministro de reactivos y materiales necesarios para la realización de determinaciones analíticas de IgE Total y Específicas.

Benyújtás módja
Nem áll rendelkezésre
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
A hirdetmény közbeszerzési szerződésre vonatkozik
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
04/12/2015 10:00
Place of performance
Az odaítélés módja
The most economic tender
Becsült érték
828,978.68 EUR
Végleges szerződési érték
Nem áll rendelkezésre
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: Phadia Spain, S.L.
Postai cím:
Település:
Irányítószám:
Ország:
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.